header

SELECTIEFOTO

selectiefoto

SPELERS

Jaëla Calenga
Asya Dominicus
Julia Dominicus
Roos Dominicus
Marije Elzinga
Sophie Faasse
Annick Feleus
Julia van Gelder
Ylke Houterman
Esther van der Male
Femke Maranus
Nathalie Meijers
Janine Minderhoud
Maud Minderhoud
Elisa van Sighem
Liz Sturm
Yasmin Wielemaker
Rosa Wilschut
Alissa Wouters

TOPSCOORDERS

Femke Maranus 2
Annick Feleus 1
Nathalie Meijers 1

KADER

Trainer: Willem Alewijnse
Assistent-scheidsrechter: Gerbert van Sighem
 
Trainingen: Dinsdag en Donderdag 19:30u-21:00u

SPONSOREN

LAATSTE POULEUITSLAGEN

24 okt.Brouwershaven VR1 - VCK VR15 - 2
24 okt.MZC'11 VR2 - ST Sluis/Aardenburg VR12 - 1

PROGRAMMA KOMENDE WEEK

31-10-2026 11:15 ST SSA LEBO/SVN-Patrijzen-Arendskerke VR2 - Kruiningen VR1
31-10-2026 12:00 De Noormannen VR1 - Terneuzense Boys VR1
31-10-2026 12:30 HSV Hoek VR1 - Brouwershaven VR1
31-10-2026 13:00 ST Sluis/Aardenburg VR1 - MZC'11 VR2

STAND COMPETITIE

GSWGVPNTVRTG
1MZC'11 VR2431010135
2Terneuzense Boys VR13210772
3Brouwershaven VR142117127
4ST Sluis/Aardenburg VR142117107
5Arnemuiden VR132016166
6Kruiningen VR12101343
7VCK VR13102389
8De Noormannen VR120020411
9ST SSA LEBO/SVN-Patrijzen-Arendskerke VR220020213
10HSV Hoek VR130030013

WEDSTRIJDEN

B29-08-2026De Noormannen VR1 - VCK VR15-2
B05-09-2026De Meeuwen VR1 - De Noormannen VR13-2
B12-09-2026Zeelandia Middelburg VR1 - De Noormannen VR15-0
 19-09-2026De Noormannen VR1 - Brouwershaven VR11-4
 26-09-2026Arnemuiden VR1 - De Noormannen VR17-3
V24-10-2026De Noormannen VR1 - Luctor Heinkenszand MO20 
 31-10-2026De Noormannen VR1 - Terneuzense Boys VR1 
 07-11-2026Terneuzense Boys VR1 - De Noormannen VR1 
 14-11-2026De Noormannen VR1 - MZC'11 VR2 
 28-11-2026HSV Hoek VR1 - De Noormannen VR1 
 08-12-2026De Noormannen VR1 - HSV Hoek VR1 
 16-01-2027De Noormannen VR1 - Kruiningen VR1 
 23-01-2027Kruiningen VR1 - De Noormannen VR1 
 30-01-2027De Noormannen VR1 - ST SSA LEBO/SVN-Patrijzen-Arendskerke VR2 
 20-02-2027De Noormannen VR1 - Arnemuiden VR1 
 06-03-2027Brouwershaven VR1 - De Noormannen VR1 
 13-03-2027ST SSA LEBO/SVN-Patrijzen-Arendskerke VR2 - De Noormannen VR1 
 20-03-2027De Noormannen VR1 - VCK VR1 
 27-03-2027MZC'11 VR2 - De Noormannen VR1 
 10-04-2027VCK VR1 - De Noormannen VR1 
 15-05-2027ST Sluis/Aardenburg VR1 - De Noormannen VR1 
 22-05-2027De Noormannen VR1 - ST Sluis/Aardenburg VR1 
B = beker   V = vriendschappelijk

STAND BEKER POULE

GSWGVPNTVRTG
1Zeelandia Middelburg VR133009200
2De Meeuwen VR13111457
3De Noormannen VR131023710
4VCK VR130121419